SHELLAC CND

V našem salonu nabízíme kompletní ošetření nehtů a rukou - to znamená, že každá klientka       u nás najde vhodné ošetření pro svoje nehty - ať už se jedná o klasickou manikúru, P-shine nebo jiné ošetření přírodních nehtů.

Prioritou je pro nás Váš nehet - je to základ, ze kterého vycházíme, proto jej ošetřujeme tak, abychom zlepšili jeho kvalitu. Vždy po konzultaci s klientkou vybereme co nejvhodnější ošetření tak, abychom splnili všechny představy.

...

Vylepšená metoda lakování a povrchové úpravy nehtů.

Na rozdíl od tradičních laků na nehty se musí každá vrstva shellacu vytvrdit v UV lampě. Shellac je v dnešní době možno sehnat v široké paletě barev a povrchových úprav.

Výhody shellacu:

  • Patentovaná technologie zajišťující vysoký zrcadlový lesk.
  • Doba schnutí – UV lampa vysuší lak během několika minut, což znamená žádné dlouhé čekání, žádné rozmazávání nebo promáčknutí. Shellac je vhodnou volbou i pro zimní pedikúru.
  • Dlouhá doba životnosti – trvanlivost shellacu je zpravidla 2-3 týdny bez poškození.
  • Méně škodlivý – narozdíl od tradičních laků na nehty nebo gelových nehtů se nemusíte bát nepříjemného odstraňování gelových nehtů nebo odlupování laku - žádné poškození nehtu, žádné pilování.
  • Aplikace na přírodní nehty – shellac můžete aplikovat přímo na své přírodní nehty jako tradiční lak.
  • Může se přetírat běžným lakem – pokud chcete změnit barvu své manikúry nebo ji jinak zpestřit, můžete. Stačí na shelllac nanést běžný lak na nehty, takto lze vytvářet i nailart zdobení. Odstranění je jednoduché, stačí použít bezacetonový odlakovač.

Manikúra manikúra

Manikúra patří ke kosmetickým procedurám zaměřující se přímo na naše ruce. Krásné nehty máme nejen pro dobrý pocit, ale jsou vizáží každé ženy. Perfektní manikúra začíná dokonalým tvarem nehtů, dochází tedy k čištění a tvarování kvalitními pilníky. Součástí je také úprava kůže okolo nehtů a následné ošetření speciálním olejíčkem.


P-Shine

Metoda pocházející z Japonska, jejímž výsledkem jsou lesklé, krásné a přirozeně působící nehty. Tuto metodu předchází klasická manikúra. Poté se na nehty nanese pasta z včelího vosku a mateří kašičky. Posledním krokem se pasta na nehtech zafixuje pudrem.

Po aplikaci japonské manikúry P-shine na nehty vzniká na povrchu nehtů glazura, která vyrovnává povrch nehtu a zvyšuje tak lesk a pozvedá vzhled nehtu. Glazura má také pozitivní vliv na udržování přirozených lipidů na povrchu nehtů, zabraňuje jejich odplavování a tím také nedovoluje vysušování nehtů. Chcete-li vašim přírodním nehtům dopřát tu nejlepší péči, rozhodněte se pro japonskou manikúru P-shine. Je rovněž ideální péčí pro lámavé, špatně rostoucí nehty a pro nehty oslabené po gelové či akrylové modeláži.


Francouzská manikúra

Francouzská manikúra je velice populární. Důvodem je to, že je velmi univerzální a dá se jednoduše vytvořit lakem na přírodních nehtech nebo gelem na nehtech umělých. Nejrozšířenější a nejoblíbenější je bílá francie, ale dnes už se provádí i barevné varianty.


Parafínový zábal

Parafínový zábal je aromatický vosk obohacený o minerální oleje a vitamíny, které mají blahodárné účinky na klouby a pokožku vašich rukou. Ruce jsou jednou z nejnamáhanějších částí našeho těla, proto o ně musíme s dostatečnou mírou pečovat. Parafínový zábal je to pravé, když máte záděry, suchou nebo popraskanou pokožku a lámavé nehty. Účinky parafínu jsou zdravotní i estetické.