Doplňkové služby


1) Diagnostika pleti pomocí mikrokamery

Přístrojová diagnostika pleti je součástí každé kosmetické návštěvy.

Na obrazovce uvidíte svoji pleť 200 násobně zvětšenou, dozvíte se o stupni její hydratace, promaštění, hloubce vrásek, pomocí Woodova světla zjistíme hloubku různých kožních útvarů.

Na základě tohoto vyšetření Vám zvolíme druh kosmetického ošetření a doporučíme přípravky na domácí péči. Aktuální stav pleti zdokumentujeme a při příští návštěvě si tak můžeme porovnat efekt zvolené péče.


2) Barvení řas a obočí

Provádíme dle přání zákaznic v barvách světle hnědá, tmavě hnědá, černá, šedá, šedo – modrá buď jako samostatný úkon nebo v rámci kosmetického ošetření (v tomto případě zdarma; netýká se čištění pleti mladistvých.)


3) Parafínový zábal rukou 

Parafínový zábal rukou   Parafínový zábal rukou

Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky.

Parafín je produkt, který má neobyčejnou schopnost zadržovat teplo. Parafínová vrstva prohřívá, zvyšuje krevní oběh a otvírá póry. Kůže pak může účinněji absorbovat hydratační    a vyživující složky kosmetických přípravků.
Horké parafínové procedury provádějí lékaři a terapeuti již léta ke zmírnění bolestí při artritidě, při zánětech šlach, k uvolnění svalových spazmů, při otocích a všude tam kde teplo přináší úlevu od bolesti.

V kosmetice se používá aromaterapeutický parafín s obsahem aromatických olejů a vitamínů pro výživu, zjemnění, prohřátí a prokrvení ošetřované pokožky. Odstraňuje odumřelé a suché kožní buňky. Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, její viditelné a okamžité omlazení, ale dojde k uvolnění bolestivých kloubů a ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači.

Před parafínovým zábalem ruce vydesinfikujeme, naneseme peeling, který odstraní šupinky odumřelé kůže, aplikuje se výživná, regenerační nebo kolagenová maska a poté se ruce postupně několikrát ponoří do vaničky s teplým parafínem, který je rozehřátý na příjemnou teplotu cca 55°C. Ruce se vloží do igelitových sáčků a navléknou se speciální froté rukavice, které udržují teplo. Zábal necháme působit 15-30 minut. Poté se parafín z rukou lehce stáhne a nanese se výživný krém. Efekt je okamžitý.

Po parafínovém zábalu se zjemní a vyživí pokožka a ruce jsou krásně jemné.

Aplikace parafínu není nijak limitována, můžete si ji dopřávat, jak často budete chtít. Každopádně ale doporučuji opakovat parafínovou kúru alespoň 1x za 4 týdny v rámci celkového ošetření pleti.


4) Depilace 

depilaceDepilace či epilace znamená zmenšení či úplné odstranění chlupů na pokožce. Epilace ani depilace ale není holení. Při holení se chloupek odřezává, zatímco při epilaci či depilaci se odstraňuje sofistikovanějším a trvalejším způsobem.

Je mezi epilací a depilací rozdíl?

Rozdíl mezi slovy epilace či depilace je trochu zamlžený a není v tom jasno. Dá se konstatovat, že rozdíl mezi epilací a depilací není téměř žádný. Depilace je prováděná pouze na povrchu, zatímco epilace míří pod pokožku a ovlivňuje i kořínek chlupu. Epilace má dlouhodobý účinek a depilace jen krátkodobý. Od metody epilace se očekává, že by měla mít za následek postupné slábnutí ochlupení, zatímco depilace nikoliv. Tedy pokud chcete dosáhnout řídnutí a slábnutí chloupků na těle, usilujte vždy o epilaci. 

Depilace nemá trvalý charakter a musí se pravidelně opakovat. 

Na našem pracovišti zatím provádíme depilaci teplým (dolní  a horní končetiny, podpaží, třísla) či studeným voskem (obličej).

K depilaci používáme velice kvalitní hypoalergenní vosky.

K prevenci nežádoucího podráždění pleti po depilaci aplikujeme ihned po odstranění vosku speciální zklidňující sérum nebo místo osvítíme na 4-5 minut laserem. Pokožka tak zůstává klidná. 

Klientka by neměla po tomto úkonu minimálně 24 hodin depilovaná místa vystavovat slunění a měla by se v těchto místech vyvarovat použití mýdel.

 

5) Laminace obočí

Laminace obočí je metoda, při které lze zvýraznit a pozvednout obočí pomocí nanášení chemických roztoků. Během aplikace se vyhladí a narovnají chloupky a vznikne liftingový efekt.

Chloupky budou mít nadýchaný vzhled a obočí bude plnější, výraznější, symetričtější a ostřejší.

Pro zajištění dobrého výsledku klientka 24 hodin po proceduře neaplikuje make-up a žádné přípravky pečující o oči, vyhne se tření a dotýkání oblasti kolem očí, vyhne se kontaktu s vodou, vlhkostí a vysokými teplotami ( sauna a bazény ),nenasazuje si čočky. 2 dny po proceduře je vhodné spát na zádech.

Denně si klientka češe obočí směrem nahoru pomocí kartáčku na řasy.

Laminace se opakuje nejdříve za 6-8 týdnů

Pro koho je služba vhodná ?

  • pro všechny, které mají tvrdé a těžko upravitelné obočí, které musí každý den upravovat a fixovat pomocí gelů a jiných speciálních přípravků
  • pro všechny, které chtějí jedním úkonem nahradit používání stínů, tužek či fixačních gelů a nestarat se o obočí zhruba 1-2 měsíce

Proč zajít na tuto proceduru ?

  • obočí je zvýrazněné, působí upraveně a plně
  • laminace umožňuje zafixovat obočí do požadovaného tvaru
  • na každém chloupku je vytvořena ochranná vrstva, která chrání obočí před negativním působením vnějších vlivů jako mráz, vítr a slunce
  • každý chloupek je potažen speciálním ochranným přípravkem, který zachová pigment déle

6) Lifting řas

Lash lifting je velice šetrná trvalá na řasy, při které dochází k natočení a vytažení řas směrem nahoru k linii obočí. Řasy jsou krásně natočené, opticky prodloužené a díky barvení zvýrazněné.

Řasy se během procedury napnou na speciální silikonovou formu, která společně s aplikací aktivních látek, aplikovaných v několika krocích, zajistí jejich natočení a zdvihnutí.

Na závěr jsou řasy nabarveny a následně je aplikována hloubková regenerace Lash Botox.

Efekt procedury vydrží 6-8 týdnů.

 

Klikněte zde pro úpravu nadpisu

Klikněte zde pro úpravu textu.