Radiofrekvenční přístroj KONTUR MD

Přístroj distribuovaný výhradně lékařům.


Omlazení pleti, lifting

Technologie německého radiofrekvenčního přístroje KONTUROmlazení pleti, lifting MD stimuluje přirozené a zdravé procesy uvnitř Vaší kůže, působí na elastin a kolagenní vlákna. Pokožka se opět dostává k původnímu vzhledu a výrazně snižuje známky stárnutí, zjemní vrásky a to již od první návštěvy u nás. Procedury pomáhají pokožce přirozeným způsobem se omlazovat- a to tím, že podporují vznik fibroblastů a tvorbu nového kolagenu, aby Vaše pleť získala pěkný vzhled, cítili jste se mladší a Vaše pokožka byla pevnější a pružnější.

KONTUR MD pracuje s neinvazivními radiofrekvenčními vlnami, které prostupují do hlubokých vrstev tkáně.Tím dochází k zahřívání kolagenu. Výsledkem je okamžité vypnutí  a vyplnění kůže a zároveň tvorba nového kolagenu, který významně zvyšuje elasticitu, pružnost a pevnost. Požadovaných výsledků dosáhnete po 3 - 4 ošteřeních. Výsledek se pak nadále zlepšuje v následujících týdnech.


Formování postavy, snížení tukových zásob

Formování postavy, snížení tukových zásobjedná se o neinvazivní způsob uvolnění radiové frekvence pod kůži a podkožní tkáň. Absorbcí vysokofrekvenční energie dosáhneme odbourání tukových zásob. Zrychlí se metabolismus          a molekulární struktura tuků. Výsledkem je zlepšení problémových oblastí ( co do tvaru i objemu) za podpory obnovy kolagenu a elastinu. Dochází k vymizení celulitidy. 

 

Dlouhotrvajících výsledků dosáhneme asi po 6 ošetřeních.