SYNERGY - kosmetický přístroj 4 v 1

Kosmetický přístroj Synergy je novinkou v našem studiu. Během 90 minut bude Vaše pleť hýčkaná čtyřmi moderními přístrojovými metodami. Výsledkem bude čistá, jemná, vypnutá a barevně sjednocená pleť.

Ošetření se skládá ze 4 kroků:

1) Hydrodermabraze

Tato metoda zaručuje dokonalé vyčištění pórů a kožního povrchu kombinací speciálního tonika a podtlaku. Ten je nastaven tak, aby bylo ošetření co nejvíce příjemné a kůže se příliš během zákroku nevytahovala. Pomalými tahy nástavce postupně nasáváme kůži obličeje, krku a dekoltu, přičemž jsou důkladně proplachovány póry a odstraňována stará rohovina.

2) Oxygenoterapie

Během této fáze ošetření pleti používáme speciální čistící šumivou tabletu v kombinaci s gelem obohaceným o účinné aktivní látky. Druh gelu volíme podle očekávaného efektu na pleti.

Gel Meobright obsahuje kyselinu azaleovou ( minimalizuje činnost buněk produkujících pigment melanin), kyselinu kojovou ( zabraňuje tvorbě melaninu) a retinol ( derivát vitaminu A, který má bělící účinky a obnovuje kolagen a kožní buňky). Tento gel volíme u pleti s pigmentovými skvrnami, pleti zašedlé a stresované vnejšími vlivy.

Gel Meorejuve obsahuje kyselinu hyaluronovou ( dodává do pleti hydrataci a vypíná ji), peptidy ( podporují syntézu kolagenu a pomáhají zpevnit a vypnout pokožku) a retinol ( bělící účinky, omlazení pleti). Tento gel volíme k dosažení hydratované, projasněné a pevné pokožky.

3) Radiofrekvence

Metoda určená k hloubkovému prohřátí pleti, odbourání starých kolagenních vláken a stimulaci tvorby kolagenu a elastinu ve střední vrstvě pokožky. Tato část ošetření je pro klientky velmi příjemná a dochází k dokonalé relaxaci pleti.

4) Ultrazvuková mesoterapie

Pomocí ultrazvukové hlavice zapravujeme do pleti rejuvenační sérum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové, kolagenu, elastinu a vitaminů a poté aplikujeme závěrečný krém.